2020: My Country

Windows 8.1 için Sanal Geleceğin Şehrini Kurma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 94.8 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma GAME INSIGHT GLOBAL LIMITED
2020: My Country; Windows 8.1 tabanlı cihazlarınızda oynayabileceğiniz, son derece detaylı animasyonları ve muhteşem grafikleri ile hayalinizdeki 2020 yılının şehrini kurmanıza olanak sağlayan oldukça eğlenceli bir simülasyon oyunudur.

2020: My Country; Windows 8.1 tabanlı cihazlarınızda oynayabileceğiniz, son derece detaylı animasyonları ve muhteşem grafikleri ile hayalinizdeki 2020 yılının şehrini kurmanıza olanak sağlayan oldukça eğlenceli bir simülasyon oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak Windows 8.1 cihazlarınıza yükleyebileceğiniz oyunda uçan araçların bulunduğu sanal 2020 şehrini kurabilir, şehrinizde yaşayan insanlar için yaşam alanları inşa edebilir ve bu insanların hayatlarını yönetebilirsiniz. Ayrıca binalarınızı özelleştirebilir, deprem, sel ve hatta yabancıların istilasına karşı koruyabilirsiniz.

2020: My Country oyunu içerisinde; Derin şehir kurma, Muhteşem grafikler ve son derece detaylı animasyonlar, Yüzlerce zorlu ve komik maceralar, Çoklu afet olayları, salgın hastalıklar, yabancı istilaları ve doğal afetler, Fütüristik araçlar ve mimari, 100.000'den fazla bina özelleştirme yolu gibi bir çok özellik bulunuyor.

Mutlaka denemelisiniz!

2020: My Country indir